SpaaBlogi

SpaaBlogi

SPA: uudised - pakkumised - koduspaa

SpaaBlogi RSS Feed
 
 
 
 

3500 krooni eest Egiptusesse või spaasse?

Avalikkuses on jäänud mulje, et Eesti spaad on nii kallid, et parem on minna selle raha eest juba Egiptusesse päikese alla. Viimase hetke pakkumiste hinnad Kanaaridele ja Egiptusesse algavad 3500 kroonist inimese kohta. See eeldab kohest reisivalmidust, kahtlast *-**tärni loteriimajutust ja lisafinantseeringut toitlustamise, kindlustuse ja viisa (Egiptus) osas. Kindlasti tasub arvestada ka taskuraha ja muude võimalike kulutustega (ekskursioonid, tasu konditsioneeri eest, takso raha, jootraha, suveniirid jne). Kui arvestada nimetatud summad kokku, tuleks inimesel arvestada ikka vähemalt 8-10 tuhande krooniga reisi kohta.

Vaadates kasvõi spaablogis toodud pakkumisi, saab käesoleval hooajal kolmepäevase spaapaketi kahele heaoluspaas vähemalt 2000-3000 krooni eest. Hinnas majutus kahele, hommikusöögid, mõned protseduurid, basseinide-saunade kasutamine ja tihti ka õhtu- või/ja lõunasöök. Ravispaas (nt Värska Sanatooriumis) saab nädalase all inclusive paketi 4700 krooni eest (inimese kohta).

Mugavuse ja kõrge kvaliteedi eest tuleb maksta nii Egiptuses kui ka Eestis. Pole vist mõtet võrrelda viimase hetke Hurghada loteriimajutusega paketti Georg Ots SPA nädalavahetuspaketiga… Kui juba võrdluseks läheb, tuleks arvestada:

  • kas hind on ühele või kahele inimesele;
  • milline on pakutav kvaliteedistandard;
  • milliseid teenuseid pakkumine sisaldab ja mis teenuseid peab juurde ostma;
  • millised on lisakulutused (transport, viisa jms);
  • millised on broneerimise ja reisi tingimused.

Leave a Reply

Snowstorm powered by nksnow