SpaaBlogi

SpaaBlogi

SPA: uudised - pakkumised - koduspaa

SpaaBlogi RSS Feed
 
 
 
 

Pärnu mudaravila juurde tuleb 62 hotellituba

Pärnu linnavalitsusega mudaravila hoonestusõiguse lepingu sõlminud OÜ Mudaravila Investeeringud kavatseb vana mudaravila restaureerida ja ehitada sellest 16 meetrit mere poole põhiosas kolmekorruselise juurdeehituse.

Linnavalitsuses mudaravila planeeringu eskiisi arutelul tutvustati AB Arhitektuuriagentuuri arhitektide Inga Raukase, Tarmo Teedumäe ja Paco Ulmani tööd, mis Ranna puiestee 1 arhitektuurikonkursi võitis ning võidutöö järgi kerkib mudaravila taha valgest betoonist põhiosas 11 ja osaliselt 14 meetri kõrgune juurdeehitis, kus on 62 hotellituba, restoran ja kohvik, kirjutas Pärnu Postimees. Mudaravila jääb basseinidest ja saunadest koosnevaks lõõgastusalaks, mis galeriide kaudu on uue hoonega ühendatud.

Hoonestusõiguse lepingu järgi peab OÜ Mudaravila Investeeringud spaahotelli avama kolme aasta jooksul. Linnale Ranna puiestee 1 kinnistu 50 aasta pikkuse hoonestusõiguse lepingu eest 36 miljonit krooni maksnud ettevõte kuulub Margus Kangurile, Aare Partsile, Tarmo Sumbergile ja Andres Rätsepale ning ettevõte on kinnistule Danske Bank ASi kasuks seadnud 28 miljoni krooni suuruse hüpoteegi.

Allikas: EPL Online, Hetlin Villak, 04.03.09.
Foto: Pärnu Postimees, Ants Liigus


Leave a Reply

Snowstorm powered by nksnow