SpaaBlogi

SpaaBlogi

SPA: uudised - pakkumised - koduspaa

SpaaBlogi RSS Feed
 
 
 
 

Uudis: metsateraapia Kubija hotell-loodusspaas

Metsateraapiast olete kuulnud? Tegemist ei ole just tuntud terminiga, kuid peale mõningast metsasviibimist saab iga üks aru, et olete täis energiat, mõtted on puhtamad ja vaim virgem. Tänapäeval peaks metsateraapia linnainimestele lausa kohustuslik olema. Ja seda aastaringselt!  Kuid nüüdsest saab organiseeritud metsateraapia protseduuri nautida Võrumaa metsade keskel asuvas Kubija hotell-loodusspaas. Varasel hommikutunnil minnakse metsa, et kogeda looduse tärkamist ja kuulda lindude laulukoori. Et lisaks hingele saaks virgutust ka keha, siis pakutakse matkajatele ka turgutavat jalatallamassaaži protseduuri.

Pakett kahele inimesele sisaldab:

 • Majutust - 2 ööd kahekohalises toas
 • Rikkalikku hommikusööki hotelli restoranis
 • Õhtusööki Kubija hotelli restoranis
 • Metsateraapiat - jalgsimatk loodusgiidiga varahommikuses metsas
 • 2 jalatallamassaazi energeetilisel ürditatral (´a 25 min)

Paketi kasutajale on tasuta käimiskeppide kasutamine, minigolf ning laupäeval ja pühapäeval hommikusauna kasutamise võimalus.

Paketi hind tavatoas 1880.-/2ööd/2in. (ehk ~470.-/öö/in). Kaks alla 16 aastast last tasuta (ei sisalda õhtusööke ega protseduure). Tutvu paketiga lähemalt.

Ja veel…

 • kõikide pakutavate hoolitsustega saad tutvuda siin
 • kui on plaanis perepuhkus, siis põnevaid lastele suunatud ettevõtmisi leiate siit.

One Response to “Uudis: metsateraapia Kubija hotell-loodusspaas”

 1. 1
  M.:

  Minge jah sinna,kaasa saate lutikad :(.Eelmine aasta oleksin äärepealt endale sealt lutikad koju toonud,õnneks pääsesin lihtsalt lutikate poolt näritud kehast.Hommikul olid verised lutikad voodis.Kahjutasuks siis 500.- kinkekaart Hotell Kubija poolt…hallo mis ma sellega tegema oleks pidanud-sinna tagasi minema?

Leave a Reply

Snowstorm powered by nksnow