SpaaBlogi

SpaaBlogi

SPA: uudised - pakkumised - koduspaa

SpaaBlogi RSS Feed
 
 
 
 

Eesti spaad

Spaade kaart

Ravi- ja/või heaoluspaad

AQVA Hotel & Spa, Rakvere

Avatud 2008, Rakvere kesklinnas, hotellis kohti 150-le,  restoran MEZZO, pannkoogi-pizzakohvik ARABELLA, 2 seminariruumi, eksootilisi hoolitsusi pakkuv Emeraude SPA, Alessandro SPA, veekeskuses 25m bassein, lainebassein, vastuvoolu ujumisrada, massaažimõnudega lõbubassein, välibassein, mullivannid ja valgusefektidega Black Hole liutoru, lastebasseinid, baar; saunakeskuses 7 erinevat sauna ning külmaveebassein, külma-kuumavee vannid jalgadele, 2 jalavanni, soe lõõgastuspink ja mullivann.

Arensburg Boutique Hotel & Spa, Kuressaare

Renoveeritud 2002/2007, Kuressaare kesklinnas, butiik-hotellis kokku 46 tuba, privaatne wellness-spaa, 2 restorani, infrapuna-, auru- ja soomesaun, väike bassein, mullivann; 2 seminariruumi.

Bernhard SPA Hotell, Otepää vald, Pühajärve

Hotellis on 32 tuba (sh 8 peretuba), restoran, lobby-baar, suvekuudel terrass, välikaminaga grillinurk, SPA Veeilm (kümblusbassein massaažidüüside ja  koskedega, lastebassein, välibassein, koobasbassein, erinevad saunad) ning tervisekeskus, Wifi, mängutuba lastele, spordivarustuse rent jpm.

Dorpat Hotelli Spaa, Tartu

Hotelli Dorpat (2007, 200 tuba) esimesel korrusel avatud tervise- ja heaolu spaa pakub loodusteraapiat, massaaže, spaa- ja iluhooldusi ning terviseprotseduure. Juuksur, maniküür, pediküür ja kosmeetik.

Ecoland Hotel Boutique, Tallinn

Hotell-Boutique‘s on 70 tuba, vana-vene köögiga restoran, saunad, bassein mereveega ja hüdromassaažiga, ilusalong, mudaravila (sissetoodud mudaga Evpatooriast, Krimmist), soolakamber, energiakapsel, massaažikabinetid, arst, apteek, ilusalong, saalid konverentside ja bankettide korraldamiseks, piljard, Wifi.

Estonia Taastusravikeskus, Pärnu***

Pärnu rannarajoonis, 3 majutuskorpust (ca 485 kohta), restoran, pizza-baar, kohvik, iluteenindus, termid (2 basseini massaažijugade ning kaskaad-duššidega, lastebassein, hamam, soolasaun, jaapani bassein, soome saun, vichy dushid, 2 massaaživanni, külma ja sooja vee jalutusrada), jõusaal; raviteenused liigesevaludele, närvihaiguste, radikuliidi, kõrgvererõhutõve jm murede leevendamiseks, ravi- ja lõõgastuspaketid.

Fra Mare Thalasso SPA, Haapsalu***

Paralepa rannas, 223 majutuskohta spaahotellis (renov.2000) ja talassohotellis (ehit.2006), a´la carte restoran Bergfeldt, lobby-baar, suvekuudel terrassikohvik, teraapia- ning hoolitsuste kabinetid, jõusaal, Thalasso (merevee) basseini- ja saunapark, ilumaailm, kauplus, laste mängunurk, seminariruumid.

Georg Ots SPA Hotell, Kuressaare

Avatud 2004, 85 2-kohalist tuba, peretoad ja sviidid, lastesõbralikud toad, restoran, väliterrass, lobby-baar, laste mängutuba, wellness spaa (Elemis, Thalgo, Pevonia Botanica), sauna ja veekeskus (auru- ja soomesaun, massaaživann, mullivann, välibassein, külma- ja kuumavee jalavann), wifi. Tunnustus: Conde Naste Traveler Hot List 2005.

Grand Rose SPA Hotel, Kuressaare

Kuressaare kesklinnas, eksklusiivne ja roositemaatikast inspireeritud spaahotell (130 majutuskohta, avatud 2006),  luksuslik spaa- ja saunakeskus Rosaarium: suplusbassein, lõõgastavad dušiatraktsioonid, mullibassein, Jaapani vann, Kilpkonna Lastebassein, 3 sauna; ilusalong, lobby-baar, restoran Rose, seminariruumid, lastetuba.

Johan SPA Hotell, Kuressaare

Kuressaare vanalinnas, inspireeritud Saaremaa loodusest pakkudes ehtsust ja ainulaadsust. Ehitatud 1998./2007.a. Hotellis kokku 47 tuba, spaakeskus, restoran Pähkel, konverentsisaalid, ilu- ja kehahooldussalong, välibassein, terrass, katuseterrass, Kapteni Kõrts.

Kalev Spa Hotell & Veekeskus, Tallinn

Tallinna südalinnas, hotellis 200 kohta (renoveeritud 2005), veekeskuses 50 m basseini, erinevad mullivannid, lastebassein, saunad ja liumäed; jõu- ja aeroobikasaal, wellness- ja ilukeskus, a´la carte ja buffee restoran Linda, VIP-saunad.

Kubija hotell-loodusspaa, Võrumaa

Looduskaunis kohas, majutus (sh eco ehk savitoad), restoran, Unehoiukeskus, terviseteenused, paastumine, iluhooldused (Bernard Cassier, MATIS), erinevad paketid, konverentsiteenused, aktiivsed tegevused (Orava rada, jalutusrajad), mahetoitlustamine.

Laine Spa Hotell, Haapsalu***

Promenaadi ääres asuv “Laine” on 173-kohaline lihtne ja kodune ravispaahotell, kus pakutakse ravi- ja taastusraviteenuseid,  lõõgastuspakette. Leili- ja infrapunasaun, bassein 20×5 m, ilusalong, restoran Blue Holm, kohvik, seminarivõimalused.

Laulasmaa Spa, Harjumaa

Mere ääres ja männimetsast ümbritsetud spaa- ja konverentsihotellis on 300 majutuskohta (avatud 2004), a la carte ja buffee restoran, lobby baar, 7 konverentsiruumi, veekeskus (ujumisbassein, vastuvoolubassein, lastebassein, massaažibassein, leilisaunad), infrapunasaun, privaatsaunad, ilusalong, pakutakse heaolu- ja raviteenuseid, üritusteprogramm, hooajaline terrass jpm

Meresuu Spa & Hotell, Narva-Jõesuu

Vanimas kuurortlinnas 2008 a. taasavatud hotellikompleksis on 109 numbrituba, wellness keskus (Phytomeri hoolitsused, treeningud, Päikesetuba, juuksur), sauna- ja veekeskus (7 erinevat basseini, soola-, aroomi- ja aurusaun, poolkuiv aurusaun ning kuum leilisaun.), restoran, lobby-baar, Piano baar, 4 konverentsisaali, laste mängutuba.

Meriton Spa & Conference Hotel, Tallinn

2009.a. avatud hotell asub Tallinna vanalinna vahetus läheduses. Hotellis on 301  tuba, pakutakse banketi- ja koosolekuteenust (7 konverentsiruumi), toitlustamisteenust erinevate rahvuste köökide näol, vee-ja saunakeskuse mõnusid. Hotellis asub Wellness spaa, ilusalong, jõusaal.

Narva-Jõesuu SPA Hotell, Narva-Jõesuu

Kauni asukohaga ravispaas pakutakse majutust, tervise- ja taastusraviteenuseid (ravitakse perifeerse närvisüsteemi, luu - ja liiges, kesknärvisüsteemi ja südame- ja veresoonkonna haiguseid). Spaas on Ilumaailm (Germaine de Capuccini sari), saunad (soome-, aroomi- ja aurusaun), sise- ja välibassein, pakutakse ka seminariteenuseid.

Pirita TOP SPA Hotell, Tallinn

Hotellikompleks asub 10 minuti autosõidu kaugusel südalinnast - hotell (272 tuba), Medispa, wellness-keskus, Ilumaailm, spordikeskus (spordisaal, bassein, saunad), restoran Regatta ja Seaside Lounge. Hotell on üks osa Tallinna Olümpia Purjespordikeskusest, mis ehitati 1980. aastal Tallinnas toimunud olümpia-mängude purjeregati läbiviimiseks. Renoveeriti 1999. ja 2002.-2003. aastal.

Pädaste mõisa spaa*****

Muhu saarel, pika ajalooga renoveeritud mõisakompleks - eksklussiivne majutus, restoran, spaaa (lisaks tavapärastele hoolitsustele pakutakse erinevaid looduslikke SPA- hoolitsusi ja pakette,  eesti rahvameditsiini pärandil põhinevaid tooteid), eriüritused. Mitmeid kordi rahvusvaheliselt tunnustatud.

Pühajärve Spa Hotell, Otepää vald

Pühajärve ääres asuvas hotellis on 97 hotellituba, avatud grillköögiga pubi ja tornikohvik, konverentsikeskus ja spaakeskus - pakutakse ravi-, ilu ja heaoluteenuseid, jõusaal, bowling, bassein, mullivann, 2 lastebasseini ja saunad. Pakutakse ka mahetoitu.

Saaremaa Hotell Thalasso SPA, Saaremaa, Mändjala

Mändjalas, männimetsa rüppes asuvas väikses rannahotellis on mugavad numbritoad, restoran, lounge, konverentsikeskus ja thalasso-tüüpi spaakeskus.

Saaremaa Spa Hotell Meri, Kuressaare

Mereäärsel promenaadil, jahisadama ja lossipargi läheduses asuvas spaahotellis on 264 majutuskohta, ravikorpus (ravi- ja lõõgastusprotseduurid), ilusalong (Matis Spa ja Phytomer), spordikompleks (saun, bassein, jõusaal), seminarikeskus, restoran Marine, lobby baar, bowlingurajad, golfistimulaator, piljard, laste mängunurk, kauplus, Wifi jt.

Saaremaa Spa Hotell Rüütli, Kuressaare

Mereäärsel promenaadil, jahisadama ja lossipargi läheduses asuvas 2002 a avatud spaahotellis on 185 majutuskohta, vee- ja vabaajakeskus (25m ujula, lastebassein, mullivann ning 52 m pikk veeliumägi), raviosakond (ravi- ja lõõgastusteenused), iluteenuseid (Matis Spa ja Phytomer), restoran Nautica, restoran Ritter, seminariruum,  leili- ja aurusaun, lauatennis, jõusaal, kauplus, apteek, Wifi jt.

SPA Hotell Saaremaa Valss, Kuressaare

Rahulikku puhkekeskkonda ning tõhusaid raviprotseduure pakkuvas hotellis on 150 majutuskohta, ravikorpus (suurt rõhku pannakse taastusravile ja mudaraviprotseduuridele), spordikompleks, restoran Kuurort ja baar, ilusalong (Matis Spa ja Phytomer), bowlingusaal, apteek, saun, bassein (6 x 15m, sügavus kuni 1.60m), jõusaal ning konverentsisaal 24 inimesele.

Saka Cliff Hotel & Spa, Ida-Virumaa, Kohtla vald

Põhja-Eesti pankranniku serval asuvas endises mõisakompleksis asuvad Saka mõisahotell*** (33 romantilist tuba) ja hiljuti renoveeritud neorenessansstiilis mõisahäärber (12 luksuslikku tuba, ballisaal, seminariruum), a´ la carte restoran, spaa (wellness hoolitsused, 3 sauna, solaarium, basseiniala koos lastebasseiniga ja kontrastivanniga), Meretorn (6 seminari- ja koosoleku ruumi koos soome saunaga), karavaniparkla ja telkimisplats.

SPA hotell Sõprus, Pärnu

Pärnu rannarajoonis asuvas hubases kuurort-hotellis on 3 hoone peale kokku 84 tuba r(enov. 1996-2001), ravikeskus, ilusalong, restoran (sh eridieedid). Ravispaa on spetsialiseerunud taastusravile ja haiguste ennetamisele (liigeste-, luu- ja perifeerse närvisüsteemi ravi).

STRAND Spa ja Konverentsihotell****

Pärnu rannarajoonis asuvas konverentsihotellis on 187 tuba, konverentsisaalid, restoran Strand, ööklubi, spaa (massaaži- ja mullivannis, ujumisbassein, hooajaline väliterrass), ilusalong Dione, jõusaal, privaatsaun ja mullivann.

Tallink Spa & Conference Hotel

Kesklinnas asuv ja 2007.a. avatud hotellis on 275 hotellituba, kaasaegne 6 saaliga konverentsikeskus, luksuslik Aqua Spa, ilukeskus Hera Salongid, a la carte restoran Nero ning sigaribaar Fidel. Aqua Spas - erinevad saunad,  mullivann, baariga bassein, meresoolavee bassein, lastebassein ja aastaringselt avatud.

Tervise Paradiis, Pärnu****

2004.a. Pärnu rannarajoonis avatud spaahotell ja veekeskus.  Tervise Paradiisi kompleksi kuuluvad 244-kohaline hotell, kuurortravi ja spa-lõõgastusi pakkuv raviosakond (MatiSpa jt), Eesti suurim veepark, ujula, aeroobikasaal, jõusaal, ilusalong, bowling, erinevad restoranid ja baarid, seminariruumid, kauplused, kasiino.

Tervis Sanatoorium, Pärnu***

Üle 35 aasta professionaalset kuurortravi pakkuvas ravispaas on 530 voodikohaga hotell, suur ravikompleks, restoran (sh eridieedid) ja baarid, Vabaajakeskus, konverentsikeskus, kultuurikeskus, raamatukogu, ilusalong ja kauplused. 2007.a. avatud Vabaajakeskuses on spa- ja saunakeskus ning spordikeskus: jõusaal, spordisaal, lauatennis, ujumiskeskuses bassein, jaapani vann, mullivann, lastebassein, erinevad saunad.

Toila SPA Hotell, Ida-Virumaa, Toila***

Mere kaldal, Põhja-Eesti pankrannikul asuvas ravispaas on 284 majutuskohta,  ravi- ja heaoluteenuseid pakkuv tervise- ja wellnesskeskus, kauplus, restoran Mio Mare, lobby-baar, saun ja 25 m ujula, jõusaal, termid, optikakauplus, koosoleku- ja konverentsiruumid, piljard, laste mängutuba. Termides - soolasaun, infrapunasaun, aurusaun, soome saun, aroomisaun, mullivannid, veealused massaažid, kosed ning lebola vaatega merele. Katuseterrassil palkmajakeses on leilisaun. Kämpingud.

Viiking SPA-Hotell, Pärnu***

Vallikraavi ääres asuv hotell 3 kaasaegse ja modernse lahendusega hoonest, millest viimane kolmas korpus valmis 2003 aastal. Kompleksis on 131 numbrituba, restoran (sh eridieedid), lobby-baar, pakutakse taastusravi- ja heaoluteenuseid, seminari võimalused, soome- ja infrapunasaun, ilusalong, kauplus, hambaravi, laste mängutuba, piljard, apteek.

Viimsi SPA, Harjumaa, Viimsi v****

Tallinna kesklinna külje all Viimsis 2002. a. avatud ravispaahotellis on kaasaegselt sisustatud numbritoad, restoran Meritäht, 2 seminariruumi, ilusalong Venus, pakutakse erinevaid taastusravi- ja heaoluteenuseid. 2010 avati uus eksootiline sauna- ja basseinikeskus, jõusaal ning lastele mõeldud tegevusruumid (sh aastaringne liuväli)

Värska Sanatoorium ja Veeparadiis, Põlva mk, Värska v***

Ravispaas on 101 numbrituba,  ainulaadne oma raviarsenali poolest - raviprotseduurid Lämmijärvest saadava magevee ravimuda ja sügavalt maapõuest ammutatava kuulsa Värska mineraalveega. Lisaks on sanatooriumi külalistel võimalik saada ka elektriravi, erinevaid massaaže, laserravi, parafiinravi, soolaravi, füsioteraapiat, ravivõimlemist, iluteenuseid jpm. Mineraalveega Veeparadiis, toitlustamine (sh eridieedid). Värska Veeparadiisis 26 numbrituba, Veeparadiis (kohaliku mineraalveega ujumisbassein (25m), lastebassein, beebibassein, vastuvoolukanal, veemägi, kivikliburada, survekosed, basseinibaar, valgusteraapiabassein, soome-, infra ja leilisaun, kohvik), iluteenused.

Päevaspaad ja terviseklubid

Amrita Spa & Wellness / Swiss Hotel Tallinn
Babor SPA, Tallinn
CitySPA, Tallinn
Harmoonikumi Öko-SPA, Viimsi
Reval Day Spa, Tallinn
SpaLife, Tallinn
Telegraaf Hotelli spaa, Tallinn
Thai Rose SPA, Tallinn
Tropical Beauty Day SPA, Tartu

*** või **** tärni tunnustust omavad ravispaad

Snowstorm powered by nksnow