SpaaBlogi

SpaaBlogi

SPA: uudised - pakkumised - koduspaa

SpaaBlogi RSS Feed
 
 
 
 

Spaahunt

Ei mäletagi, millal või millist spaad esimest korda külastasin. Ja kindlasti ei käinud sellega kaasas teadmine, et spaaärist saab tulevikus nii minu töö kui ka hobi.

Turismiäris ligi 10 aastat toimetanud, võtsin aja maha ning viimased aastad olen suurema osa ajast pühendanud oma väikestele lastele. Spaablogist on kujunenud minu hobi, mille kaudu on hea vaimu värskena hoida. Püsimatu hingena toimetan ka vabakutselise konsultandina ning aeg-ajalt püüan UMEA’s mõnda huvitavat projekti ellu viia.

Ühestki tööandjast ja tellijast sõltumatuna üritan spaahuvilisteni tuua uudiseid, avaldada arvamusi ja jagada kogemusi spaaelamuste osas. Spaade populaarsus Eestis on tõusuteel, tihedas konkurentsis peavad spaad pidevalt arendama oma teenuseid ja tõstma teenindustaset. Tasapisi hakatakse mõistma, et kliendile ei saa müüa ainult mullivanni ja massaaži – klient ootab midagi enamat, mille nimelt tuleb vaeva näha ja pingutada. Sellest tulenevalt, on minu teine eesmärk populariseerida ja aidata kaasa Eesti spaakultuuri arengule.

Ilmunud artikleid

Töökogemused

  • 2010-                    Uue Meedia Agentuur OÜ
  • 2003-2007            Laulasmaa Resort
  • 2002-2003            Reval Hotel Olümpia
  • 2001-2002            Eesti Hotellide ja Restoranide Liit
  • 1998-2003            giid-reisisaatja

Kui soovid minuga ühendust võtta või koostööd teha, palun kirjuta aadressil spaablogi@gmail.com või jäta siia teade. Vastan Sulle esimesel võimalusel!

Pealkiri

Sisu

Sinu nimi

Sinu e-posti aadress *

Sabina Kaukis

Snowstorm powered by nksnow